« Lipanj 2017 »

Perica:
- tko,ja?
Učiteljica:
- napokon točan odgovor i od tebe.

Koliko je stupnjeva?
Vrijeme Dodatak

IGROM DO ZNANJA

Ispis statistike od 3. 2. 2010.

Učimo zajedno 3-radionica
Autor: Martina Pavlić, 10. 5. 2017.

02 svibnja 2017. godine u Osnovnoj školi Dore Pejačević Našice, održana je četvrta edukativno – interaktivna radionica u sklopu projekta ''Učimo zajedno 3'', sufinanciranog iz Europskog socijalnog fonda u sklopu Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020. u okviru poziva „Osiguravanje pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika učenicima s teškoćama u razvoju u osnovnoškolskim i srednjoškolskim odgojno-obrazovnim ustanovama, faza II.“ i proračuna Osječko – baranjske županije.

Navedenoj radionici prisustvovali su nastavnici, pomoćnici u nastavi, roditelji te učenici koji su uključeni u projekt.

Odnosno, škole:

 OŠ IVANE BRLIĆ MAŽURANIĆ KOŠKA  OŠ DORE PEJAČEVIĆ NAŠICE  OŠ KRALJA TOMISLAVA NAŠICE  OŠ JOSIPA JURJA STROSSMAYERA ĐURĐENOVAC  OŠ HINKA JUHNA PODGORAČ  SS ISIDORA KRŠNJAVOGA NAŠICE

Cilj ove edukativno interaktivne radionice je učenike, ali i zajednicu u kojoj oni svakodnevno žive, naučiti timskom radu, toleranciji i nenasilnoj komunikaciji, a sve to radi se na zabavan način, kroz umjetnost glazbe i plesa. Također, cilj ove radionice svakako je i inkluzija učenika. Nastavno na navedeno, drugi dio radionice obuhvaćao je i predavanje vezano uz prilagodbu nastavnog materijala. Na kraju je važno istaknuti da je ovo četvrta od pet planiranih radionica koje će se do mjeseca lipnja 2017. godine održati na području Osječko – baranjske županije te će na taj način one biti dostupne svim sudionicima projekta ''Učimo zajedno 3''. Osim svojevrsne glazbene terapije na ovaj je način učenicima, ali i svim sudionicima projekta omogućeno druženje na zabavan način..

clanak_-_radionica_-_nasice.pdf (605.51 KB)