U EU PARLAMENTU

Autor: Siniša Vukušić, 30. 1. 2017.

U organizaciji EU zastupnika Dubravke Šuica, Ivane Maletić i Ivana Jakovčića u EU parlamentu RH, organizirano je predstavljanje modela rada DSC Pula uz posjetu EU parlamentu, te PANEL KONFERENCIJA uz posluživanje kave u Parlamentu.

U sklopu izaslanstva DSC Pula bili su uključeni: Mihael Cvijetović - Down sy., kao korisnik usluga rehabilitacije, Andreja Balog kao volonterka udruge ,,OTVORENO SRCE,,  Našice, te Zdenka Mihaljević, prof. def., učiteljica odgojno- obrazovane skupine OŠ JJ Strossmayera Đurđenovac, djece s teškoćama u razvoju, kao dugogodišnji partner DSC u rehabilitaciji.

Posjet je bio dvodnevni, od 23.1. do 24.1. 2017. godine.

Cjelokupnu inicijativu predstavljanja modela rada DSC Pula pokrenula je Ivana Butorac, stažistica EPP ( europske pučke stranke), koja se nalazi na stažu u Europskoj komisiji za vanjske poslove- odjel ljudska prava.

Mihael, Zdenka i Andreja zahvaljuju DSC Pula, ravnateljici Branki i Ivani Butorac na pozivu u EU PARLAMENT i na prekrasnim novim iskustvima koja smo tamo doživjeli.

Zdenka Mihaljević

« Veljača 2018 »