« Prosinac 2017 »

Perica:
- tko,ja?
Učiteljica:
- napokon točan odgovor i od tebe.

Koliko je stupnjeva?
Vrijeme Dodatak

IGROM DO ZNANJA

Ispis statistike od 3. 2. 2010.

Ovaj tjedan: 58

Modelarska liga
Autor: Siniša Vukušić, 24. 3. 2017.

U prethodnim smo vijestima najavili da će naša škola biti domaćin 1. kola Modelarske lige, stoga vam sada donosimo informacije s događanja, ali i rezultate natjecanja.
16. ožujka u našoj je školi održano natjecanje u suradnji s Zajednicom tehničke kulture Osječko-baranjske županije, općinom Đurđenovac, Zajednicom tehničke kulture grada Našice i HZTK.

Tom su prigodom predstavnici općine Đurđenovac, ravnateljici škole, prof. Martini Pavlić uručili još jedan stroj kojim će se služiti "Mladi tehničari" naše škole. Ravnateljica je otvorila natjecanje i zahvalila općini Đurđenovac na doniranom stroju. Sve daljnje aktivnosti nadzirao je naš profesor Siniša Vukušić koji je marljivo pripremao učenike za ovaj događaj.

Sudjelovalo je 26 ekipa koje su uključivale čak 52 učenika škole. Prvo mjesto zasluženo su osvojili Frano Vujević i Gabrijel Vidović, učenici 8. a razreda, a drugo David Drozdek i Andrej Pavlić, učenici 8. d razreda. Treće mjesto zauzeli su Tino Bužonja i Leopold Svetac, učenii 8. c razreda.

Dvije najuspješnije ekipe sudjelovat će u 2. kolu Modelarske lige, koje će se održati 9. svibnja na sportskom aerodromu Osijek-Čepin.

Naša se škola i ovoga puta pokazala vrlo uspješnom pa se veselimo novim rezultatima naših učenika!