OBILJEŽAVANJE SVJETSKOG DANA OSOBA S DOWN SINDROMOM

Autor: Siniša Vukušić, 24. 3. 2017.

U radosnom zajedništvu kroz igru, pjesmu i ples obilježili smo Svjetski Down sindrom dan zajedno s našim dragim gostima i prijateljima. Zahvaljujemo svima što su se odazvali našem pozivu i na darovima koje smo dobili. Sretni smo što imamo prijatelje koji misle na nas, iskazuju nam svoju ljubav i na taj način pokazuju da nismo RAZLIČITI, već JEDNAKI članovi ovog društva.

Naša poruka ove godine bila je ZAJEDNIŠTVO. Hvala svim učiteljicama razredne nastave i defektolozima koji su zajedno s nama uredili školski pano. Svaki učenik s izrađenim cvjetićem pridonio je uređenju panoa i na taj način pokazao da je zajedništvo ono što nas povezuje.

Hvala i učiteljici Draženki i ritmičkoj skupini na zajedničkom druženju kroz pjesmu i ples.

Učenici odgojno - obrazovnih skupina i učiteljice Zdenka i Daria

« Veljača 2018 »