Predstavljanje Nogometnog kluba Đurđenovac

Autor: Siniša Vukušić, 3. 10. 2017.

29. rujna za vrijeme trajanja sata razrednika, održano je predstavljanje NK Đurđenovac učenicima od petog do osmog razreda Osnovne škole J. J. Strossmayera Đurđenovac.

Predstavljanje kluba izvršili su igrači Filip Stojanović i Dino Papučić, trener početnika Marko Runje te direktor kluba Ivan Vuzem, učenici naše škole koji su uz predstavljanje povijesti kluba, uprave, klupskih trenera, aktivnih kategorija unutar kluba, ciljeva kluba, zadataka i odgovornosti igrača, trenera te roditelja, načina rada i kontakata, pozvali sve zainteresirane učenike na priključenje mlađim kategorijama Nogometnog kluba Đurđenovac kako bi što veći broj vršnjaka kvalitetnije provodio slobodno vrijeme baveći se sportom uz zdrav način života, postižući što bolje rezultate poštenom igrom i sportskim ponašanjem.

Vjerujemo kako su naši učenici motivirani ovim predstavljanjem koje će rezultirati priključivanjem Nogometnom klubu Đurđenovac!

Poveznica preuzeta sa stranica NK Đurđenovac na kojem možete pogledati i foto galeriju.