MARTA SERTIĆ-NAJBOLJA U NATJEČAJU GPP-a OSIJEK

Autor: Martina Pavlić, 18. 12. 2020.

Učenica 4. b razreda Marta Sertić sudjelovala je u natječaju Gradskog prijevoza putnika iz Osijeka pod nazivom Božićna bajka u osječkom tramvaju.

Tema je natječaja bila nacrtati maštoviti tramvaj u božićnome duhu i fotografirati ga. Fotografije radova bile su objavljene na facebook stranici osječkoga GPP-a, a fotografija, tj. pojedinac i/li razred koji prikupi najviše lajkova je pobjednik. Pobjednici će biti nagrađeni poklon paketima Podravke. Osim toga, svi radovi koji su pristigli na natječaj, bi ćei izloženi u vozilima javnoga prijevoza.

Za svoj rad, naša Marta dobila je najviše lajkova i time pobijedila u kategoriji "Najbolji pojedinačni rad".

Čestitke Marti Sertić i učiteljici Dragici Purgar!!!

Zakon o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi

Pravilnik o izvođenju izleta,ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti

Pravilnik o izmjenama i dopunama  Pravilnika o izvođenju izleta,ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti

Pravilnik o kriterijima za izricanje pedagoških mjera