Datum objave: 14. travnja 2025.
Kategorija: Vijesti

Nagrada za najljepšu sliku dolazi u našu školu!

Dana 12. travnja 2025. održana je 12. Geometrijska škola Stanka Bilinskog u srednjoj školi u Našicama. Održana su predavanja za nastavnike matematike i radionice za učenike.

Također, učenici su mogli sudjelovati na natječaju za Najljepšu geometrijsku sliku. Tema ove godine je bila ‘Grad na mjesecu’. Trebao se izraditi maštoviti prikaz grada ili pejzaža na Mjesecu koristeći jednostavne geometrijske oblike (kvadrat, pravokutnik, kvadrat, krug…).

Našu školu je predstavljao Ivan Potnešil, učenik 8.c razreda, pod mentorstvom nastavnice Ane Peršić. Izradio je zanimljivu i maštovitu sliku u koju je uložio puno truda i vremena. Na sam dan održavanja Geometrijske škole održavalo se anonimno glasanje između nastavnika matematike za Najljepšu geometrijsku sliku. Između pedesetak radova prepoznat je uloženi Ivanov trud te je osvojio 1. mjesto.

Čestitamo Ivanu i mentorici na uloženom trudu i radu!

Nastavnici matematike

Pročitajte još

Oproštajna priredba učenika 4.b razreda

Oproštajna priredba učenika 4.b razreda

Učenici 4.b razreda priredili su posebno i emotivno druženje povodom završetka četvrtog razreda i oproštaja od svoje učiteljice Dragice Purgar. Uz pjesmu, ples i recitacije prisjetili su se zajedničkih trenutaka, zahvalili učiteljici na strpljenju, podršci i znanju...

Svečani ispraćaj osmaša – 8.a i 8.b

Svečani ispraćaj osmaša – 8.a i 8.b

U svečanom i emotivnom ozračju oprostili smo se od učenika 8.a i 8.b razreda koji završavaju jedno važno poglavlje svog školovanja. Tijekom priredbe prisjetili smo se brojnih zajedničkih trenutaka, uspjeha, prijateljstava i uspomena koje su obilježile njihove...

/*** Collapse the mobile menu - WPress Doctor ****/ Skip to content